Blog

Majówka w górach. Jak zaznać relaksu w długi weekend?

Słońce za oknem pojawia się coraz częściej, a temperatury są coraz wyższe. To może oznaczać tylko jedno – wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc wielu Polaków zastanawia się nad tym, gdzie udać się na tegoroczną Majówkę. Biorąc pod uwagę, jak wiele oferuje przyroda w naszym kraju, trudno zdecydować się na konkretne miejsce. Na uwagę z pewnością zasługuje spędzenie długiego weekendu w górach, gdzie można nie tylko spędzić aktywnie czas na malowniczych szlakach, ale również się zrelaksować. Gdzie się udać i co można tam robić?

Dlaczego warto wynająć dom z sauną w Beskidach? 

Jak wiadomo, pogoda w Polsce bywa zmienna, dlatego wybierając kierunek na majówkę, warto poszukać takiego miejsca noclegowego, które w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych zapewni szereg atrakcji. Dobrym wyborem będzie na przykład dom ze SPA w górach. W naszej chatce całorocznej Goście znajdą między innymi jacuzzi i sauny, które dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń i wyczekiwanego przez turystów relaksu.

Co więcej, decydując się na taki wyjazd, można też korzystać z dobroczynnego działania zabiegów SPA tak często, jak ma się na to ochotę. Takie zabiegi są świetnym pomysłem zarówno po męczących, górskich wędrówkach, jak i w leniwe dni, którym ma towarzyszyć wyłącznie odpoczynek. Dodatkowym czynnikiem, który pozwoli zaznać relaksu w długi weekend, jest też ten, że domek jest położony w spokojnej okolicy, która znajduje się z dala od kurortów turystycznych.

Dlaczego akurat Beskid? 

Osoby, które poszukują chatki do wynajęcia w górach, często biorą pod uwagę różne kierunki. Beskid z pewnością zasługuje na szczególną uwagę z kilku przyczyn. Nasz górski domek jest położony na skrzyżowaniu malowniczych szlaków turystycznych, co sprawia, że idealnie sprawdzi się dla osób, które liczą na aktywny wypoczynek. Oprócz szlaków w okolicy znajduje się też Labiland, czyli Rodzinny Park Rozrywki. Dodatkowo spragnieni adrenaliny mogą udać się do ABlandii, czyli parku linowego na drzewach albo na spływ Popradem. Ciekawą formą spędzenia czasu w Beskidach jest też skorzystanie z usług Agro Rancza w Przysietnicy, które specjalizuje się w turystyce konnej.

Wróć