Dom w górach z przytulnym salonem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi goście mają różne upodobania w kwestii spędzania czasu na urlopie. Chata pod Przehybą to miejsce, gdzie nie sposób się nudzić. Młodsi i starsi znajdą tutaj liczne atrakcje, włącznie ze strefą SPA i miejscem do gier i zabaw. Odwiedzające nas osoby do dyspozycji otrzymują dom z jacuzzi i saunami do wynajęcia – z gwarancją, że w czasie pobytu będą jedynymi osobami korzystającymi z tych atrakcji. Pozwala to wzmocnić poczucie prywatności i czuć się komfortowo.

Chata pod Przehybą została wyposażona w przestronny salon, który sprzyja wspólnemu relaksowi z rodziną lub przyjaciółmi. Z salonu roztacza się malowniczy widok na Beskidy, który szczególnie przyjemnie podziwia się, wypoczywając na przestronnym tarasie. Jeśli zależy Ci na spędzeniu urlopu w luksusowym domu w górach do wynajęcia, z pewnością warunki, które przygotowaliśmy, przypadną Ci do gustu.

Klimatyczny salon w Chacie pod Przehybą

Oferowany na wynajem dom w Chacie pod Przehybą z klimatycznym i funkcjonalnie zaaranżowanym salonem dostępny jest dla gości przez cały rok. Salon z wygodną kanapą i nastrojowym kominkiem jest przestrzenią o podwójnej wysokości, której ściany wykonane są z okien balkonowych i doświetleń, co pozwala zachwycać się górskimi pejzażami i pięknem natury. Na miejscu na gości czeka także:

  • jasny, przestronny i sprzyjający wypoczynkowi salon z kominkiem i widokiem na szczyt górski Przehyby w zachodniej części Pasma Radziejowej;
  • zadaszony taras widokowy wokół całego salonu, na którym znajdują się meble do wypoczynku;
  • sala kinowa z projektorem oraz profesjonalnym nagłośnieniem;
  • sala rekreacyjna ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami.

Jeśli nasza oferta przypadła Ci do gustu, nie wahaj się – skontaktuj się z nami, by zarezerwować pobyt w wybranym terminie.