Blog

Domek w górach

Grupowy wypad w góry. Ile osób jest w stanie pomieścić domek na wynajem?

Planując grupowy wyjazd w góry, mamy do wyboru wiele opcji, jeśli chodzi o nocleg. Jedną z ciekawszych stanowi tutaj wynajem domku.

Więcej

Rodzinny pobyt w górach. Dlaczego domek na wyłączność to dobra opcja na wakacje z dziećmi?

Dłuższy urlop, wakacje czy wyjazd na weekend - w tym momencie zawsze pojawia się dylemat jaki nocleg wybrać. Szczególnie, gdy jest to wyjazd z dziećmi, który rządzi się swoimi prawami. Możliwości jest wiele, a każdy chce odpocząć w jak najlepszych warunkach - wszystko po to, by jego długo wyczekiwany odpoczynek był jak najlepszy.

Więcej

Kontakt z cywilizacją. Czy w domkach w górach jest połączenie Wi-Fi?

Wi-Fi, jak wszyscy dobrze wiemy, stanowi rodzaj technologii umożliwiającej nam posiadanie dostępu do Internetu w sposób całkowicie bezprzewodowy. W zależności od tego, jak silną moc sygnału ma router internetowy oraz oczywiście jaką antenę posiada operator, to zasięg owej sieci może sięgnąć nawet do kilku kilometrów.

Więcej

Ile kosztuje wynajęcie domku w górach? Z jakimi kosztami należy się liczyć?

Polskie góry to bez wątpienia skarb naszego kraju. Odwiedzane są one dosłownie o każdej porze roku i to zarówno przez turystów polskich, jak i zagranicznych. Ale czy mamy się czemu dziwić? Nasze góry może nie są najwyższe w Europie, ale mają to “coś”, co sprawia, że chce się w nie wracać.

Więcej

Dlaczego coraz więcej osób wynajmuje domek w górach zamiast nocować w pensjonacie lub hotelu?

Hotele i pensjonaty wiodły prym w ramach turystycznej bazy noclegowej przez wiele lat. W ciągu tego czasu korzystali z nich co roku ci sami klienci.

Więcej

Luksusowy dom w górach idealny na sylwestra

Sylwestra można spędzić w rozmaity sposób. Oczywiście standardowo zakładamy szaloną imprezę do białego rana. Jednak z czasem doceniamy również spokój, relaks oraz zabawę i wypoczynek w najbliższym gronie znajomych i przyjaciół. W takiej sytuacji rozwiązaniem idealnym na spędzenie tego jedynego dnia w roku wydaje się być wynajęcie luksusowego domu w górach.

Więcej