Blog

domek w górach

Savoir-vivre gościa. Co wolno, a czego nie w wynajmowanym domku w górach?

Idealne miejsce na spędzanie urlopu z rodziną i dziećmi lub w gronie przyjaciół są góry. Jednak zawsze musimy pamiętać o obowiązku przestrzegania obowiązujących zasad.

Więcej

góry

Wielkanoc w górach - dlaczego to dobry pomysł?

Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie, jednak obchodzone nie z takim przywiązaniem do tradycji jak Wigilia i Boże Narodzenie. Dlatego wiele osób decyduje się na wyjazd w góry, gdzie można nie tylko obcować z przyrodą, ale przede wszystkim aktywnie spędzić czas na górskich szlakach lub stokach.

Więcej

Domek w górach

Grupowy wypad w góry. Ile osób jest w stanie pomieścić domek na wynajem?

Planując grupowy wyjazd w góry, mamy do wyboru wiele opcji, jeśli chodzi o nocleg. Jedną z ciekawszych stanowi tutaj wynajem domku.

Więcej

Rodzinny pobyt w górach. Dlaczego domek na wyłączność to dobra opcja na wakacje z dziećmi?

Dłuższy urlop, wakacje czy wyjazd na weekend - w tym momencie zawsze pojawia się dylemat jaki nocleg wybrać. Szczególnie, gdy jest to wyjazd z dziećmi, który rządzi się swoimi prawami. Możliwości jest wiele, a każdy chce odpocząć w jak najlepszych warunkach - wszystko po to, by jego długo wyczekiwany odpoczynek był jak najlepszy.

Więcej

Kontakt z cywilizacją. Czy w domkach w górach jest połączenie Wi-Fi?

Wi-Fi, jak wszyscy dobrze wiemy, stanowi rodzaj technologii umożliwiającej nam posiadanie dostępu do Internetu w sposób całkowicie bezprzewodowy. W zależności od tego, jak silną moc sygnału ma router internetowy oraz oczywiście jaką antenę posiada operator, to zasięg owej sieci może sięgnąć nawet do kilku kilometrów.

Więcej

Ile kosztuje wynajęcie domku w górach? Z jakimi kosztami należy się liczyć?

Polskie góry to bez wątpienia skarb naszego kraju. Odwiedzane są one dosłownie o każdej porze roku i to zarówno przez turystów polskich, jak i zagranicznych. Ale czy mamy się czemu dziwić? Nasze góry może nie są najwyższe w Europie, ale mają to “coś”, co sprawia, że chce się w nie wracać.

Więcej