Blog

domek

Dodatkowe usługi przy wynajmie domku. Na co mogą liczyć goście?

Wynajem całego domku to bardzo wygodna opcja, gdy wybieramy się na dłuższy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Mamy wtedy do dyspozycji całą przestrzeń, której nie musimy dzielić z innymi turystami. Nie jesteśmy narażeni na nocne hałasy czy inne utrudnienia związane z choćby dzieleniem wspólnej kuchni. Poza tym, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt wakacyjny, właściciele domków oferują często dodatkowe usługi, z których możemy korzystać. Warto dowiedzieć się więcej, jakie atrakcje mogą być dla nas dostępne.

Więcej

para turystów

Podróż poślubna w górach - jak świętować na wysokim poziomie ceremonię zaślubin?

Przygotowania do ślubu oraz wesela zajmują bardzo dużo czasu, wymagają podejmowania wielu decyzji i mogą być stresujące. Jako para młoda zwykle dopiero po zakończonych uroczystościach możecie wreszcie odetchnąć i naprawę odpocząć. Dlatego warto zaplanować wtedy wyjazd w miejsce znajdujące się blisko natury, bo to właśnie kontakt z przyrodą jest najbardziej relaksujący. Jeśli tylko lubicie długie spacery z dala od wielkiego miasta, a pofałdowany krajobraz za oknem jest waszym ulubionym, to wybierzcie góry.

Więcej

góry

Majówka w górach. Jak zaznać relaksu w długi weekend?

Słońce za oknem pojawia się coraz częściej, a temperatury są coraz wyższe. To może oznaczać tylko jedno – wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc wielu Polaków zastanawia się nad tym, gdzie udać się na tegoroczną Majówkę. Biorąc pod uwagę, jak wiele oferuje przyroda w naszym kraju, trudno zdecydować się na konkretne miejsce. Na uwagę z pewnością zasługuje spędzenie długiego weekendu w górach, gdzie można nie tylko spędzić aktywnie czas na malowniczych szlakach, ale również się zrelaksować. Gdzie się udać i co można tam robić?

Więcej

domek w górach

Czy domek w górach to dobre miejsce na organizację spotkania firmowego?

Przedsiębiorcy, którzy planują organizację spotkania firmowego, stają przed niemałym wyzwaniem. Takie wydarzenia muszą odbywać się w miejscach, w których znajduje się wystarczająco dużo przestrzeni. Mowa tutaj nie tylko o sali konferencyjnej, ale nierzadko również o miejscach noclegowych. Ponadto dobrze, jeżeli wybrana lokalizacja jest ciekawa dla pracowników. Właśnie dlatego warto rozważyć na przykład domek w górach. Dlaczego to odpowiednie miejsce na organizację spotkania firmowego?

Więcej

domek w górach

Savoir-vivre gościa. Co wolno, a czego nie w wynajmowanym domku w górach?

Idealne miejsce na spędzanie urlopu z rodziną i dziećmi lub w gronie przyjaciół są góry. Jednak zawsze musimy pamiętać o obowiązku przestrzegania obowiązujących zasad.

Więcej

góry

Wielkanoc w górach - dlaczego to dobry pomysł?

Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie, jednak obchodzone nie z takim przywiązaniem do tradycji jak Wigilia i Boże Narodzenie. Dlatego wiele osób decyduje się na wyjazd w góry, gdzie można nie tylko obcować z przyrodą, ale przede wszystkim aktywnie spędzić czas na górskich szlakach lub stokach.

Więcej