Noclegi – Beskidy

Chata przed Przehybą oferuje noclegi w Beskidach w urokliwym domku z bali. Całoroczny domek znajduje się w urokliwej okolicy Beskidu Sądeckiego i usytuowany jest w sąsiedztwie lasu, nad górskim potokiem. Jest doskonałą bazą wypadową do szlaku na Przehybę (wysokość 1175m n.p.m.). Miejsce to jest jednym z łatwiej dostępnych szczytów w Paśmie Radziejowej – na górę prowadzi asfaltowa droga z Gabonia. Krzyżują się tu szlaki turystyczne prowadzące do Szczawnicy, Krościenka, Starego Sącza, Rytra, Jazowska i Piwnicznej-Zdrój. 

Oferta noclegów w Beskidach to doskonała propozycja na urlop, zimowe ferie lub inny rodzaj wypoczynku. Istnieje także możliwość wynajęcia domu w górach na Sylwestra, co pozwala na powitanie kolejnego roku w magicznej atmosferze, komfortowych warunkach i pięknych okolicznościach przyrody.

Jak zarezerwować nocleg w Beskidach?

W celu złożenia rezerwacji na wybrany termin zapraszamy do bezpośredniego kontaktu naszą chatą. Sprawdzimy i udzielimy informacji, czy wskazanych przez naszych gości termin jest dostępny i ustalimy szczegóły rezerwacji. Oferowane przez nas noclegi w Beskidach cieszą się dużą popularnością, ponieważ staramy się zapewnić odwiedzającym nas gościom pełen odpoczynku czas. Dbamy o każdy szczegół i dokładamy starań, aby pobyt w Chacie pod Przehybą wiązał się z głębokim odpoczynkiem, miłymi wspomnieniami i sympatyczną atmosferą panującą na terenie obiektu.