Blog

Luksusowy dom w górach idealny na sylwestra

Sylwestra można spędzić w rozmaity sposób. Oczywiście standardowo zakładamy szaloną imprezę do białego rana. Jednak z czasem doceniamy również spokój, relaks oraz zabawę i wypoczynek w najbliższym gronie znajomych i przyjaciół. W takiej sytuacji rozwiązaniem idealnym na spędzenie tego jedynego dnia w roku wydaje się być wynajęcie luksusowego domu w górach.

Zespół apartamentów z łazienkami, klimatyczna strefa wspólna -dzienna, wyposażenie z najwyższej półki i udogodnienia, które pozwolą nie tylko dobrze się bawić, ale i odpocząć.

Jak spędzić sylwestra luksusowo?

Luksusowy dom w górach do wynajęcia to piękne sypialnie, doskonale wyposażona kuchnia, klimatyczny salon z kominkiem i wyjątkowym widokiem, ale również strefa relaksu, w której znajdziemy, chociażby saunę i jacuzzi. Wieczór w ciepłej wannie z masażem z kieliszkiem wina i w miłym towarzystwie to z pewnością dla wielu z nas najlepsza forma spędzenia czasu, a w sylwestra gdy za oknem mróz i zawierucha, to z przyjemnością popatrzymy na nią w górach przez wielkie okna siedząc przy kominku. Jednak nie musi to oznaczać całkowitego odosobnienia i nudnego sylwestra. Zwykle sylwestrowy wyjazd pochłania co najmniej kilka dni, więc przyjdzie czas na odpoczynek w jacuzzi, a samą noc sylwestrową możemy spędzić w zupełnie innym miejscu, np. w zlokalizowanym w najbliższej miejscowości lokalu.

Sylwester dla par

Taki luksusowy sylwester w pięknej góralskiej chacie stanowi świetną opcję dla par. Z pewnością jednak idealnym wyjściem jest wspólny wyjazd z kilkoma zaprzyjaźnionymi parami. Dzięki temu rozłożą się koszty samego wyjazdu i najmu wyjątkowego domu, jak i czas będziemy z pewnością spędzać aktywniej i różnorodniej. Taki wyjazd, choć na pozór dość spokojny i luksusowy może okazać się naprawdę ciekawy i z pewnością będziemy wspominać go przez wiele kolejnych lat. Odpoczynek z najwyższej półki pozwoli wszystkim z całej grupy świetnie się zrelaksować. A co najważniejsze wybierając takiego sylwestra, z pewnością wejdziemy w rozpoczynający się nowy rok, z nowymi pokładamy energii i sił.

Wróć