Blog

Grupowy wypad w góry. Ile osób jest w stanie pomieścić domek na wynajem?

Planując grupowy wyjazd w góry, mamy do wyboru wiele opcji, jeśli chodzi o nocleg. Jedną z ciekawszych stanowi tutaj wynajem domku.

Dlaczego warto postawić na wynajem domku podczas grupowych wypadów w góry?

Na ten wariant możemy zdecydować się o dowolnej porze w roku, ponieważ chatki w górach są zazwyczaj oddawane do dyspozycji przez cały rok. Ponadto, dają one możliwość spędzania wspólnych wieczorów całą grupą, która może poczuć w pełni cieszyć się swoim towarzystwem. Wynajem domku w górach w przypadku większej grupy osób, to także bardzo komfortowa opcja, ponieważ na ogół tego rodzaju chatki są wyposażone w liczne udogodnienia.

Wśród nich można znaleźć m.in. Wi-Fi, akcesoria np. żelazko, sprzęty do sprzątania, deska do prasowania, odkurzacz, wygodne i przestronne łóżka, luksusowo urządzone łazienki, zestaw mini kosmetyków, drewno kominkowe i wiele innych. Ponadto, w takich chatkach można naprawdę poczuć klimat gór, ponieważ pomimo nowoczesnych udogodnień są one pod względem aranżacji utrzymane w bardzo przytulnym, ciepłym i swojskim klimacie. Do cech charakterystycznych górskiej stylizacji należą oczywiście drewniane wykończenia i regionalne ozdoby.

Wynajem domku w górach — ile osób może pomieścić?

Domki górskie na wynajem są zazwyczaj podzielone na kilkuosobowe apartamenty z podwójnymi lub pojedynczymi łóżkami. Takie chatki mogą więc w sumie pomieścić nawet 15 osób, co jest bardzo dobrą opcją zarówno w przypadku kolonii, wycieczek szkolnych, obozów czy wyjazdów integracyjnych, jak i prywatnych wypadów z przyjaciółmi czy rodziną. Decydując się na wynajem domku w górach, otrzymujemy szansę zintegrowania się z innymi osobami lub zacieśnienia więzi poprzez wspólne rozmowy, gry towarzyskie czy inne formy wspólnego spędzania czasu. A wszystko to z dala od miejskiego zgiełku czy atmosfery obowiązków zawodowych i innych trudów dnia codziennego, które często wiążą się z zaganianiem i brakiem czasu na spotkania towarzyskie.

Wróć