Blog

Dom z kominkiem w górach idealny na święta

Święta to czas pełen prawdziwej magii, radości i wymarzony moment na wypoczynek. Znakomitym pomysłem na celebrowanie tych niezapomnianych chwil, dających energię na cały kolejny rok, jest wyjazd do uroczej chaty położonej w górach. Dzięki takiemu wyborowi można poczuć się tak, jak udało się nam przenieść wprost na jedną z popularnych świątecznych kartek: zaśnieżona chatka w górach, choinki przysypane śniegiem, w oddali cudowny widok na majestatyczne góry.

Jeśli skorzystamy z oferty wynajęcia domu z kominkiem w górach, jedyną różnicą stanie się to, że do swojej dyspozycji będziemy mieli komfortowo wyposażone i pięknie zaaranżowane wnętrze gwarantujące udany pobyt. Sprawdźmy, dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości.

Komfortowa chata w górach

Codzienne obowiązki związane z pracą zawodową i prowadzeniem domu są dla większości z nas dużym obciążeniem. Okres świąt jest okazją na znalezienie chwili na relaks i wyciszenie, jednak często wolne dni mijają, a my wciąż czujemy się zmęczeni. Zwykle łączy się to z tym, że nie zawsze uświadamiamy sobie to, jak wiele dodatkowych zajęć wiąże się z przygotowaniem świąt w domu. W jaki sposób można się więc oderwać od codzienności i zyskać czas na prawdziwy wypoczynek? Jedną z najlepszych metod jest świąteczny wyjazd w cichą, spokojną okolicę, która daje możliwość wyciszenia, kontaktu z przyrodą i podziwiania atrakcyjnych widoków.

Takie warunki oferuje Beskid Sądecki. W górskiej okolicy można znaleźć świetne warunki do odpoczynku, aktywnego spędzania czasu oraz wypraw na liczne, niezbyt trudne i niewymagające wielkiego doświadczenia szlaki. Wielką zaletą tych okolic jest mniejsze natężenie ruchu turystycznego, niż w innych, okupowanych przez turystów okolicach, a co za tym idzie dużo mniejszy tłok i zgiełk.

 Najlepszym wyborem, jakiego można dokonać, będzie znalezienie wygodnej i komfortowej chaty w górach, gdzie można się zatrzymać z rodziną i przyjaciółmi. Obiektem, który idealnie nadaje się do spędzenia miłych i niezapomnianych chwil na świątecznym, górskim wyjeździe jest chata pod Przehybą. Goście znajdą tu nie tylko luksusowo urządzone wnętrze z 4 apartamentami z łazienkami, lecz również przestronną salę z kominkiem, strefę relaksu z sauną suchą i parową, a także salę kinową i pomieszczenie rekreacyjne ze stołem do tenisa stołowego. Do dyspozycji wynajmujących jest również w pełni wyposażona kuchnia oraz zadaszony taras z atrakcyjnym widokiem na górską panoramę okolicznych szczytów. Dzięki takiej ofercie wypoczynek z pewnością będzie udany.

Wróć