Dom w górach ze strefą relaksu

CHATA POD PRZEHYBĄ to luksusowy dom ze SPA w górach, wyposażony w nowoczesny sprzęt. Znajdziesz tu między innymi jacuzzi, sauny suchą i mokrą oraz sale rekreacyjne. Sprawdź naszą ofertę!

Dom z sauną do wynajęcia w Beskidach

CHATA POD PRZEHYBĄ to jeden z niewielu domów z sauną do wynajęcia w Beskidach. Dzięki temu idealnie nadaje się na rodzinny wypoczynek lub wypad ze znajomymi w góry. Dzień można aktywnie spędzić na licznych atrakcjach w pięknej okolicy, natomiast wieczorem zrelaksować się w saunie suchej lub mokrej. 

Strefa relaksu

CHATA jest zaprojektowana tak, żeby zapewnić Ci wygodę i przytulną atmosferę. Do dyspozycji masz cztery luksusowe apartamenty. Znajdziesz tam również pomieszczenia przeznaczone do rekreacji oraz pokoje do oglądania filmów i seriali. Bez względu, jaka pogoda Cię czeka na zewnątrz, w naszym domu z sauną w Beskidach nie będziesz się nudził.

Dom z jacuzzi do wynajęcia w Beskidach 

Jeśli nie jesteś miłośnikiem sauny i sportów, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dom jest wyposażony w nowoczesne jacuzzi, które umili Ci mroźne zimowe wieczory. Co więcej, wystarczy wyjrzeć przez okno, żeby zobaczyć niesamowity pejzaż, który roztacza się wokół gór. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz mailem. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!