Chatka w górach

Górski domek w Beskidach

Jeśli chcesz spędzić urlop na łonie natury, korzystając z całego bogactwa, które oferują Beskidy, zapraszamy do CHATY POD PRZEHYBĄ. Górski domek położony na skrzyżowaniu malowniczych szlaków turystycznych to idealne miejsce dla osób chcących wypocząć aktywnie. Nie tylko lokalizacja w samym sercu Beskidu Sądeckiego zachęca do odwiedzenia chatki w górach, również ciekawie zaaranżowane otoczenie domku sprawia, że wypoczywa się w nim bardzo przyjemnie.

Dbając o to, by każdy gość mógł wypoczywać w chatce w górach tak, jak lubi, zadbaliśmy o to, by otoczenie pozwalało na rozmaite aktywności. Górski domek został wyposażony w przestronny taras, na którym znajdziesz wygodne meble ogrodowe. To idealne miejsce, by usiąść z kubkiem herbaty i napawać się przepiękną panoramą gór.

Ogród, który jest położony w bliskim sąsiedztwie lasu i strumienia to bezpieczny, ogrodzony teren, na którym mogą bawić się najmłodsi. Kilkulatki z pewnością z chęcią skorzystają z placu zabaw, natomiast nastolatkom i dorosłym przypadnie do gustu boisko do siatkówki i badmintona.

Jeśli skorzystasz z domu na wyłączność w Beskidach, który udostępniamy o każdej porze roku, tylko krok dzieli Cię od szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności Dotrzesz nimi na najbardziej znane szczyty pasma Beskidu Sądeckiego. Pobyt w chatce w górach to zatem gratka dla zapalonych turystów, ale także dla osób, które preferują mniej aktywny wypoczynek.