Dom w górach do wynajęcia – niezapomniana atmosfera

Chata pod Przehybą - oferta

 

Chata pod Przehybą to wyjątkowo przytulny dom w górach do wynajęcia. Kiedy ją tworzyliśmy, zadbaliśmy o to, by zapewnić przytulną, rodzinną atmosferę, a jednocześnie umożliwić naszym gościom relaks, o którym marzą. Sprawdź naszą ofertę!

Oferujemy dom w górach do wynajęcia, który ma funkcjonalne i przestronne wnętrza. Aranżacja Chaty pod Przehybą wyróżnia się spójnym połączeniem drewna z nowoczesnym designem, stylowych dekoracji i komfortowego wyposażenia – to sprawia, że nasza Chata jest pełna rodzinnej atmosfery, której nie spotkasz nigdzie indziej! Gościom zapewniamy pobyt w elegancko urządzonym i w pełni wyposażonym ekologicznym domu z kominkiem w górach w nowoczesnym wydaniu. W ramach wynajmu oferujemy całoroczny pobyt oraz luksusowy standard. Aby zapewnić naszym gościom maksymalny komfort, przygotowaliśmy nowoczesne SPA z jacuzzi oraz sauną suchą i parową, strefą relaksu z prysznicem i WC. W Chacie pod Przehybą można także skorzystać również z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi.

Zalety wynajęcia domu w górach

Wynajęcie domu w górach daje nieskończone możliwości spędzania czasu. Chata pod Przehybą została zaprojektowana w sposób zapewniający komfortowe warunki dla 15 osób – dostępne są 4 apartamenty z łazienkami. Dysponując przestrzeniami Chaty pod Przehybą, można wybrać się tu na dłuższy wyjazd, czemu sprzyja coraz popularniejsza możliwość pracy zdalnej. Chatę można zarezerwować także na okres świąteczny i noworoczny – przygotowaliśmy specjalną ofertę domu do wynajęcia w górach na Sylwestra. Domek wynajmowany jest na wyłączność, czyli w trakcie pobytu nie jest dzielony z innymi gośćmi. Liczne atrakcje i udogodnienia pozwalają w trakcie niesprzyjającej pogody miło spędzić czas w Chacie. 

To właśnie jest Chata pod Przehybą

Jeśli masz pytania lub chcesz złożyć rezerwację, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Chata pod Przehybą – dom w górach do wynajęcia